Ravensburger Night Edition Eiffel Tower with Lights

34.99

SKU: 522493 Kategori: , ,

Night Edition Eiffel Tower nga Ravensburger ka me të vërtetë një pamje mahnitëse!

Ky puzzle përdor teknologjinë LED për të krijuar 2 efekte ndriçimi me ngjyra të ndryshme, puzzle e përfunduar do të shkëlqejë me një dritë jeshile, të verdhë ose të kuqe që ndryshon automatikisht për ta bërë këtë një shtesë efektive dhe dramatike për çdo dhomë.

Nuk ka nevojë për ngjitës dhe është 43 cm e gjatë kur të përfundojë. Mund ta shfaqni edhe në dhomën tuaj falë tabelës bazë të printuar.

Një puzzle e shkëlqyer për moshat 10+ vjeç.

Kërkohen 3 x bateri AAA (nuk përfshihen).

Specifications

Manufacturer

Ravensburger

Safety Information

Warning: not suitable for children under 36 months. Small parts – choking hazard

Manufacturer Number

12579

Our Product Number

548139

Age

11 +, 8 – 11, Big Kids

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.