Ravensburger- Super Mario 3D 108pc Jigsaw Puzzle

19.99

Ka stok

SKU: 552535 Kategori: , , , ,

Bëj një udhëtim në Mbretërinë e Kërpudhave me këtë mister emocionues Super Mario 3D me 108 pjesë nga Ravensburger.

Sillni diçka të re në kutinë e lodrave! Kjo puzzle emocionuese Super Mario 3D premton shumë argëtim. Fëmijëve do t’ju pëlqejë të bashkojnë secilën pjesë për të zbuluar një model të kompletuar me imazhe të personazheve të tyre të preferuar nga Super Mario.

Karakteristikat e produktit:

  • Seti përfshin 1x Puzzle Super Mario 3D
  • 108 pjesë brenda kutisë
  • Përmban personazhet e dashur të Super Mario
  • E punuar me material të cilësisë premium
  • Numrat në anën e pasme për të ndihmuar me montimin
  • Përmasat 21 x 8 x 13 cm sapo të jenë përfunduar
  • Nuk kërkohet ngjitës
  • Për moshat 8+ vjeç.

Ju pëlqen kjo puzzle? Zbuloni gamën tonë të mahnitshme të puzzle të përshtatshme për të gjitha moshat këtu në The Entertainer.

 

Specifications

Manufacturer

Ravensburger

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

11267

Age

11 +, 8 – 11, Big Kids

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.