Ravensburger: Super Mario Labyrinth – The Moving Maze Game

29.99

Ka stok

SKU: 551289 Kategori: , ,

Sillni në shtëpi aksionin e video lojës me këtë Super Mario Labyrinth The Moving Maze Game nga Ravensburger.

Mario, Luigi, Donkey Kong dhe shumë personazhe të tjerë ikonë po fshihen në labirint! Fëmijëve dhe të rriturve njësoj do t’ju pëlqejë kërkimi strategjik për ta për të fituar lojën.

I përshtatshëm për 2-4 lojtarë, kjo lojë premton shumë argëtim magjik para gjumit ose natës së lojës me familjen.

Brenda kutisë, lojtarët do të gjejnë:

• 1x tabelë loje
• 34x karta labirinti
• 24x karta thesari
• 4x figura loje
• 1x set udhëzimesh

Për moshat 7+ vjeç

Specifications

Manufacturer

Ravensburger

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

26063

Age

11 +, 5 – 8, 8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.