RC Stunt Cobra Car

29.99

S’ka stok

SKU: 546268 Kategori:

Makina RC Stunt Cobra do ta bëjë telekomandën tuaj të luajë vërtet me egërsi!

Ky automjet i lezetshëm me telekomandë ka dy rrota të trasha, portokalli të ndezura dhe një dizajn të mrekullueshëm kobra. Kur makina është duke vrapuar përpara, kobra frikësuese do të përmbyset sikur po shkon drejt presë së saj.

Me fuqi 2,4 GHz dhe kontroll 360 gradë, makina kobra është e përkryer për të praktikuar dhe përsosur truqet e mrekullueshme të telekomandës.

Për moshat 6+ vjeç.

Specifications

Our Product Number

546268

Age

11 +, 5 – 8, 8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.