Real Littles Roller Case and Journal Pack

34.99

SKU: 555172 Kategori:

Me Roller Case dhe Journal Real Littles ju jeni gati për çdo pushim!

Ky këllëf i vogël i lezetshme është i mbushur plot me surpriza për t’u zbuluar. Vjen me një Mini Case që përputhet plus një Ditar Udhëtimi Real Littles! Hapni çantat për të gjetur më shumë se 10 surpriza të vogla brenda. Çfarë do të gjeni?

Dekoroni kutitë tuaja me ngjitësit më të vegjël të festave! Roller Case juaj ka rrota të vërteta pune dhe dorezë reale të zgjatshme. Ditari përfshin edhe kartolina të vogla për t’u shkruar miqve tuaj!

Karakteristikat e produktit:

  • Gjeni surpriza si krehër, paisje për rregullimin e thonjve, laps, shabllone, lidhëse flokësh dhe etiketa për çanta
  • 10 surpriza që duhen gjetur!
  • E pershtatshme per moshat 6+ vjeç

Specifications

Manufacturer

MOOSE TOYS

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

25388

Age

5 – 8, 8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.