ReDo Cat Camo 31′ Wooden Skateboard

29.99

SKU: 561901 Kategori: ,

ReDo Skateboard Co. Galeria Pop Complete Cat Camo Skateboard është mënyra e përsosur për të hipur.

Ky skateboard është krijuar për manovrim dhe drejtim të lehtë. Ofron një formë më të gjerë për rritjen e kontrollit të skajeve, si dhe rrota dhe tufa të lëmuara për një rreze kthese më të ngushtë. Ky bord përmban definicion të lartë në grafikë trendi për të përfunduar këtë udhëtim në të gjithë botën.

Karakteristikat e produktit:

  • Skateboard me cilësi të lartë, e bërë nga panje e hollë e fortë 9-penge 31” x 7,75”
  • Kushineta super të shpejta REDO Abec me 5 shpejtësi, kamionë ReDo Geo Lite 5″ me bosht të ngurtësuar
  • Rrota të buta 53mm 94A për një udhëtim të qetë
  • Rekomandohet për moshat 8+ vjeç

Specifications

Manufacturer

JAKKS

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

503774-1SOC

Age

11 +, 8 – 11, Big Kids

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.