ReDo Shorty Cruiser Green Palm 24cm Wooden Skateboard

29.99

S’ka stok

SKU: 561898 Kategori: ,

Skateboard ReDo Skateboard Co. Shorty Green Palm Cruiser Skateboard është mënyra e përsosur për të hipur.

Ky skateboard është krijuar për manovrim dhe drejtim të lehtë. Ofron një formë më të gjerë për rritjen e kontrollit të skajeve, si dhe rrota dhe tufa të lëmuara për një rreze kthese më të ngushtë. Ky bord përmban definicion të lartë në grafikë trendi për të përfunduar këtë udhëtim në të gjithë botën.

Karakteristikat e produktit:

  • Skateboard komplet Cruiser me cilësi të lartë i bërë nga kuvertë me përzierje panje të fortë 24” x 8,25”
  • Kuvertë “Shorty” super e gjerë me një bazë rrote 13′
  • Kushineta REDO Abec super të shpejtë me 5 shpejtësi, kamionë ReDo Geo Lite 5,5” me bosht të ngurtësuar
  • Rrota të buta 60mm 80A për një udhëtim të qetë
  • Rekomandohet për moshat 8+ vjeç

Specifications

Manufacturer

JAKKS

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

503084-1SOC

Age

11 +, 8 – 11, Big Kids

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.