ReDo Shorty Cruiser Pink Palm 24cm Wooden Skateboard

29.99

SKU: 561899 Kategori: ,

Skateboard ReDo Skateboard Co. Shorty Cruiser Pink Palm Skateboard është mënyra e përsosur për të hipur.

Me rrota të lëmuara, ky skateboard ofron manovrim maksimal. Kuverta është e ndërtuar me formë shumë të gjerë me kapje të hollë të transmetimit dhe përfundim të hapjes së syve për stabilitet shtesë. Me grafikë me definicion të lartë në fund të kuvertës, kjo tabelë është e përkryer për të lundruar në shëtitore.

Karakteristikat e produktit:

  • Skateboard komplet Cruiser me cilësi të lartë i bërë nga kuvertë me përzierje panje të fortë 24” x 8,25”
  • Kuvertë “Shorty” super e gjerë me një bazë rrote 13′
  • Kushineta REDO Abec super të shpejtë me 5 shpejtësi, kamionë ReDo Geo Lite 5,5” me bosht të ngurtësuar
  • Rrota të buta 60mm 80A për një udhëtim të qetë
  • Tufa mesatare 88A super të lëmuara
  • Rekomandohet për moshat 8+ vjeç

Specifications

Manufacturer

JAKKS

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

503094-1SOC

Age

11 +, 8 – 11, Big Kids

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.