Remote Control 1:64 Breakdown Truck

12.00 15.00

Ka stok

SKU: 550877 Kategori: , Etiketë:

Fëmijët mund të imagjinojnë shumë aventura emocionuese me këtë kamion me telekomandë 1:64.

Uh Oh! Ka pasur një avari në autostradë. A mund ta shpëtojë i vogli juaj shoferin në kohë? Ata mund të përdorin telekomandën për të ndihmuar në shpëtim, më pas të përdorin bumin për të tërhequr makinën drejt sigurisë. Kjo makinë argëtuese me telekomandë përmban drita, pjesë lëvizëse dhe një telekomandë të lehtë për t’u përdorur.

Karakteristikat e produktit:

  • Karakteristika e ndriçimit
  • Telekomanda në formë radioje
  • Dizajn i përsosur për lojëra në natyrë
  • Ka shumë makina dhe automjete më emocionuese me telekomandë për të zbuluar këtu në The Entertainer. Shikoni të gjitha për të sjellë edhe më shumë aventura në kohën tuaj të lojës.
  • Për moshat 3+ vjeç.

Specifications

Our Product Number

550877

Age

11 +, 3 – 5, 5 – 8, 8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.