Remote Control 1:64 Digger Truck

12.00 15.00

Ka stok

SKU: 550879 Kategori: , Etiketë:

Fëmija juaj do t’i pëlqejë të krijojë aventura në kantier me këtë kamion gërmues me telekomandë 1:64.

Le të shkojmë në punë! Pavarësisht nëse janë duke gërmuar themele ose duke transportuar pajisje të rëndësishme, fëmijëve do t’ju pëlqejë të krijojnë aventura emocionuese me këtë kamion gërmues me telekomandë. Ata mund të përdorin kontrollin në formë radioje për të lëvizur, më pas për të zbuluar efektet e ndriçimit dhe pjesët lëvizëse.

Karakteristikat e produktit:

  • Kamion digger me kovë gërmuese pune
  • Karakteristikat e ndriçimit
  • Telekomanda në formë radioje
  • Dizajn i përsosur për lojëra në natyrë
  • Mos harroni të shikoni koleksionin tonë të plotë të makinave dhe automjeteve me telekomandë këtu në The Entertainer.
  • Për moshat 3+ vjeç.

Specifications

Our Product Number

550879

Age

11 +, 3 – 5, 5 – 8, 8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.