Remote Control 1:64 Tipper Truck

12.00 15.00

Ka stok

SKU: 550881 Kategori: , Etiketë:

Fëmijëve do t’ju pëlqejë të krijojnë aventura të reja me këtë kamion transportues me telekomandë 1:64.

Ka shumë mënyra për të luajtur me këtë kamion tërheqës me telekomandë! Fëmijët mund të mbushin rimorkion, më pas të përdorin telekomandën për të transportuar të gjitha pajisjet e tyre speciale. Ata do të argëtohen shumë duke zbuluar gjithashtu veçoritë interaktive.

Karakteristikat e produktit:

  • Karakteristikat e ndriçimit
  • Telekomanda në formë radioje
  • Dizajn i përsosur për lojëra në natyrë
  • A ju pëlqen ky kamion makinerie? Shikoni pjesën tjetër të makinave dhe automjeteve tona të mrekullueshme me telekomandë këtu në The Entertainer.
  • Për moshat 3+ vjeç.

Specifications

Our Product Number

550881

Age

11 +, 3 – 5, 5 – 8, 8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.