#Rfriends 46cm Doll – Emily

39.99

Ka stok

SKU: 549634 Kategori: ,

Përshëndeteni Emilym, një kukull #Rfriends me trup të butë 46 cm, me pamje dhe flokë të ndjeshme bionde mahnitëse të gjata (33 cm). Emily nuk i pëlqen asgjë më shumë se të kalojë kohë me miqtë e saj duke bërë të gjitha gjërat që i pëlqen.

Hobit e Emily-t përfshijnë kalimin e kohës jashtë me miqtë e saj, të pijë një milkshake pas mësimit dhe më pas të dalë për shëtitje në park me BFF-të e saj – kukullat e tjera #Rfriends, përpara se të ndjekë të gjithë filmat më të fundit në kinema.

Emily vjen e veshur me një bluzë të lezetshme me figurë ananasi, xhinse dhe këpucë blu të zbehta të lehta për t’u mbathur – perfekte për një pasdite patinazhi në park me një nga miqtë e saj #Rfriends ose ulur në shtëpi vetëm duke shkruar në ditarin e saj. Trupi i saj i qëndrueshëm do të thotë se është e lehtë të ndërrosh veshjet, edhe për duart më të vogla.

Flokët e gjatë dhe të gjallë #Rfriends mund të stilohen me gërsheta, bishta pony, bisht derri dhe më shumë me udhëzuesin e lehtë që e gjeni në çdo paketë! Krijoni gërsheta të përdredhura ose gërsheta zinxhirësh përrallore me udhëzuesin hap pas hapi, për të treguar personalitetin dhe stilin unik të Emily.

Me 5 kukulla në linjën #Rfriends, të gjitha me stilin dhe personalitetin e tyre unik, ju mund të krijoni grupin tuaj të BFF-ve në modë për shumë argëtim dhe aventura! Kombinoni dhe përshtatni kukullat tuaja 46cm #Rfriends me veshjet dhe aksesorët #Rfriends për të krijuar stilin tuaj unik! Le të fillojnë aventurat #Rfriends- #argëtim, #fab, #Rfriends

Specifications

Manufacturer

Addo Play

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

314-12107-B

Age

11 +, 3 – 5, 5 – 8, 8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.