#Rfriends 46cm Doll – Megan

39.99

Ka stok

SKU: 549635 Kategori: , ,

Përshëndeteni Megan, një kukull #Rfriends me trup të butë 46 cm, me flokë të gjatë dhe mahnitës natyral brune (33 cm). Megan nuk i pëlqen asgjë më shumë se të kalojë kohë me miqtë e saj duke bërë të gjitha gjërat që i pëlqen.

Megan i do dy gjëra më shumë se çdo gjë- miqtë dhe modën! Megan e kalon kohën me miqtë e saj, duke i stiluar me veshjet e saj të preferuara dhe duke i aksesuar me krijimet e saj më të fundit përpara se të fotografojë për të kapur pamjet e saj të preferuara. Megan dhe miqtë e saj të tjerë gjithmonë shkojnë për të ngrënë jashtë, por ajo është po aq e lumtur në shtëpi duke gatuar kek me miqtë dhe familjen.

Megan ëndërron të bëhet një stiliste e famshme. Në kohën e saj të lirë ajo bën aksesorë për të plotësuar veshjet e saj dhe vjen me një bluzë me pika polka me mëngë dhe një fund rozë me rrjetë me brez. Trupi i saj i qëndrueshëm do të thotë se është e lehtë të ndërrosh veshjet, edhe për duart më të vogla.

Flokët e gjatë dhe të gjallë #Rfriends mund të stilohen në gërsheta, bishta pony, bisht derri dhe më shumë me udhëzuesin e lehtë që e gjeni në çdo paketë! Krijoni një gërshetë gjysmë lart dhe tufa të kryqëzuara elegante me udhëzuesin hap pas hapi, për të treguar personalitetin dhe stilin unik të Meganit.

Me 5 kukulla në linjën #Rfriends, të gjitha me stilin dhe personalitetin e tyre unik, ju mund të krijoni grupin tuaj të BFF-ve në modë për shumë argëtim dhe aventura! Kombinoni dhe përshtatni kukullat tuaja #Rfriends me veshjet dhe aksesorët #Rfriends për të krijuar stilin tuaj unik! Le të fillojnë aventurat #Rfriends- #argëtim, #fab, #Rfriends

Specifications

Manufacturer

Addo Play

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

314-12108-B

Age

11 +, 3 – 5, 5 – 8, 8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.