#Rfriends 46cm Doll – Mia

39.99

Ka stok

SKU: 549637 Kategori: ,

Përshëndetni Mia-n, një kukull #Rfriends me trup të butë 46 cm, me flokë të gjatë mahnitës (33 cm) në kafe të errët, kaçurrelë natyrale dhe flokë. Mias nuk i pëlqen asgjë më shumë se të kalojë kohë me miqtë e saj duke bërë të gjitha gjërat që i pëlqen.

Mia e kalon kohën duke dëgjuar muzikë dhe duke shkruar këngë për të gjithë miqtë e saj më të mirë #Rfriends. Ajo i pëlqen të gjitha llojet e kërcimeve dhe shpesh mund të gjendet në koncerte muzikore me miqtë e saj ose duke luajtur në parkun e trampolinës duke praktikuar kërcimet e saj. Kur moti është i mirë, shpesh mund ta gjesh Mian duke luajtur jashtë dhe duke lëvizur me biçikletë nëpër park.

Mia është e veshur me një bluzë të butë rozë me figurë zogu, pantallona të bardhë dhe me këpucë rozë dhe të bardha – perfekte për një vargë aktivitetesh. Trupi i saj i qëndrueshëm do të thotë se është e lehtë të ndërrosh veshjet, edhe për duart më të vogla.

Flokët e gjatë dhe të gjallë #Rfriends mund të stilohen me gërsheta, bishta pony, bisht derri dhe më shumë me udhëzuesin e lehtë që e gjeni në çdo paketë!

Me 5 kukulla në gamën #Rfriends, të gjitha me stilin dhe personalitetin e tyre unik, ju mund të krijoni grupin tuaj të BFF-ve në modë për shumë argëtim dhe aventura! Kombinoni dhe përshtatni kukullat tuaja 46cm #Rfriends me veshjet dhe aksesorët #Rfriends për të krijuar stilin tuaj unik! Le të fillojnë aventurat #Rfriends- #argëtim, #fab, #Rfriends

Specifications

Manufacturer

Addo Play

Manufacturer Number

314-12110-B

Our Product Number

549637

Age

11 +, 3 – 5, 5 – 8, 8 – 11, Big Kids