#Rfriends Bailey the Schnauzer

13.00

SKU: 551501 Kategori: ,

 

Sa i adhurueshëm është Bailey Schnauzer? Ky qen i lezetshëm është miku i përsosur me gëzof për #Rfriends BFF tuaj!

Bailey vjen i kompletuar me jakë dhe shirit në mënyrë që kukulla juaj #Rfriends të mund ta marrë atë për shëtitje dhe aventura. Schnauzer me gëzof kafe i pëlqen shëtitjet nëpër park dhe ëmbëlsira e tij e preferuar është një biskotë në formë kocke! Pasi të keni dalë për një shëtitje vërtet të gjatë ose të keni eksploruar qytetin me të gjithë grupin #Rfriends, kthejeni kutinë e qenushit në një shtrat gjumi, duke e mbajtur Bailey-n të ngrohtë dhe të rehatshëm ndërsa ai fle.

Ju mund t’i kombinoni kukullat, veshjet dhe aksesorët tuaj #Rfriends për të krijuar stilin tuaj unik #Rfriends. Të projektuar për t’iu përshtatur të gjitha kukullave tona 46 cm #Rfriends, qentë #Rfriends janë kafshët shtëpiake të përsosura. Kombinoni dhe përshtatni aksesorët tuaj #Rfriends për të krijuar stilin tuaj unik #Rfriends.

Le të fillojnë aventurat #Rfriends- #argëtim, #fab, #Rfriends

Karakteristikat kryesore:

  • Projektuar për t’iu përshtatur të gjitha kukullave tona #Rfriends 46 cm/18 inç
  • Shoqërues i lezetshëm për kukullat tuaja
  • Për moshat 3+ vjeç

Specifications

Manufacturer

Addo Play

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

314-13120-B

Our Product Number

551501

Age

3 – 5

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.