#Rfriends 46cm Deluxe Doll – Amber

44.99

Ka stok

SKU: 549603 Kategori:

Pershendetuni me Amber, një kukull 46 cm me trup dhe me pamje të butë #Rfriends, me flokë të gjatë mahnitës (33 cm) bionde natyrale. Amber nuk i pëlqen asgjë më shumë se të kalojë kohë me miqtë e saj duke bërë të gjitha gjërat që i pëlqen.

Amber është po aq e lumtur duke luajtur jashtë me miqtë e saj #RFriends dhe duke shkuar në aventura kampingu sa është brenda duke lexuar një libër të mirë. Ajo është e apasionuar pas mbrojtjes së planetit dhe është e interesuar për botën përreth saj dhe mund ta gjeni duke kaluar kohë me miqtë e saj duke krijuar modele flokësh me lule ose në një festival familjar.

Amber vjen e veshur me një xhaketë boho chic, fustan dantelle me rrip floriri dhe një palë çizme ngjyrë kafe – perfekte për festivalet muzikore ku ajo pëlqen të shkojë. Trupi i saj i qëndrueshëm do të thotë se është e lehtë të ndërrosh veshjet, edhe për duart më të vogla.

Flokët e gjatë dhe të gjallë #Rfriends mund të stilohen në shumë modele me udhëzuesin që e gjeni në çdo paketë!

Me 5 kukulla në gamën #Rfriends, të gjitha me stilin dhe personalitetin e tyre unik, ju mund të krijoni grupin tuaj të BFF-ve në modë për shumë argëtim dhe aventura! Kombinoni dhe përshtatni kukullat tuaja 46cm #Rfriends me veshjet dhe aksesorët #Rfriends për të krijuar stilin tuaj unik! Le të fillojnë aventurat #Rfriends- #argëtim, #fab, #Rfriends

Specifications

Manufacturer

Addo Play

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

314-12112-B

Age

3 – 5, 5 – 8

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.