#Rfriends 46cm Doll – Amelia

39.99

S’ka stok

SKU: 549636 Kategori: , ,

Përshëndetni Amelia-n, një kukull #Rfriends me trup të butë 46 cm/18 inç, me flokë të gjatë mahnitëse (13 inç/33 cm) natyrale me onde ngjyrë gështenjë. Amelias nuk i pëlqen asgjë më shumë se të kalojë kohë me miqtë e saj duke bërë të gjitha gjërat që i pëlqen.

Ashtu si disa nga BFF-të e saj të tjera, Amelia pëlqen të kalojë kohë jashtë në parqe ujore dhe të bëjë piknik dhe madje të ecë nëpër qytet duke parë pamjet. Ajo është po aq e lumtur që ka një festë në shtëpi me BFF-të e saj Emily, Megan, Mia dhe Amber.

Amelia vjen e veshur me një bluzë me vija me thënien e lezetshme “All Things Nice” të shkruar në pjesën e përparme. Veshja është e kompletuar me një fund tutu ngjyrë blu me rrjetë me rrip ari dhe një palë këpucë blu dhe të bardha. Trupi i saj i qëndrueshëm do të thotë se është e lehtë të ndërrosh veshjet, edhe për duart më të vogla.

Flokët e gjallë #Rfriends mund të stilohen me gërsheta, bishta pony, bisht derri dhe më shumë me udhëzuesin e stilit të lehtë për t’u ndjekur në çdo paketë! Krijo Sweet Heart Twists ose Criss Cross Braids me udhëzuesin hap pas hapi, për të treguar personalitetin dhe stilin unik të Amelia-s.

Me 5 kukulla në gamën #Rfriends, të gjitha me stilin dhe personalitetin e tyre unik, ju mund të krijoni grupin tuaj të BFF-ve në modë për shumë argëtim dhe aventura! Përzieni dhe përshtatni kukullat tuaja 46cm/18 inç #Rfriends me veshjet dhe aksesorët #Rfriends për të krijuar stilin tuaj unik! Le të fillojnë aventurat #Rfriends- #argëtim, #fab, #Rfriends

Specifications

Manufacturer Number

314-12109-B

Our Product Number

549636

Age

3 – 5, 5 – 8, 8 – 11