#Rfriends Cute Unicorn All-in-one Dolls Outfit

20.00

SKU: 557034 Kategori: , ,

Stiloni me një buzëqeshje kur luani me #Rfriends. Vishni kukullat tuaja 46cm #Rfriends me të gjitha trendet më të fundit dhe veshjet më të bukura për çdo rast.

Visheni BFF-të tuaja #Rfriends me këtë set njëpjesësh të ngrohtë argëtues dhe të mrekullueshëm Cute Unicorn! Vishni të gjitha kukullat tuaja #Rfriends me këtë veshje super të butë dhe bisht njëbrirëshi shumëngjyrësh dhe një bri njëbrirësh të ndezur rozë. Kompletoni dukjen tuaj të gjumit me maskën e butë të gjumit, në mënyrë që BFF-ja juaj të mund të shoh ëndrra të mrekullueshme.

I projektuar për t’iu përshtatur të gjitha kukullave tona 46 cm #Rfriends, veshja ka Velcro të butë të ngushtë në pjesën e sipërme dhe elastike në maskën e gjumit – e shkëlqyeshme për duart e vogla për të veshur dhe riveshur kukullat e tyre të preferuara #Rfriends. Kombinoni dhe përshtatni veshjet #Rfriends për të krijuar stilin tuaj unik #Rfriends.

Le të fillojnë aventurat #Rfriends- #argëtim, #fab, #Rfriends

Ju lutemi vini re që kukullat shiten veçmas

E përshtatshme për moshat 3+ vjeç

Specifications

Manufacturer

ADDO PLAY LTD

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

314-13175-B

Our Product Number

557034

Age

3 – 5, 5 – 8, 8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.