#Rfriends Deluxe Sequin Celebration Outfit

20.00

Ka stok

SKU: 549625 Kategori: ,

Stiloni me buzëqeshje kur luani me #Rfriends. Vishni kukullat tuaja 46cm #Rfriends me të gjitha trendet më të fundit dhe veshjet më të bukura për çdo rast.

Kukulla juaj #Rfriends do të jetë e bukura e mbrëmjes në këtë veshje festive elegante. Ajo do të shkëlqejë në xhaketën e saj ngjyrë rozë, të bashkuar mbi fustanin e bardhë të festës, të kompletuar me detaje tyli dhe këpucë që kombinohen ngjyrë pjeshke. Secila prej kukullave tuaja #Rfriends do të ishte e gjitha në qendër të vëmendjes në këtë fustan feste përrallore.

I projektuar për t’iu përshtatur të gjitha kukullave tona 46 cm #Rfriends, seti ka Velcro të butë dhe këpucë – i shkëlqyeshëm për duart e vogla për t’i veshur dhe riveshur kukullat e tyre të preferuara #Rfriends. Kombinoni dhe përshtatni aksesorët tuaj #Rfriends për të krijuar stilin tuaj unik #Rfriends.

Le të fillojnë aventurat #Rfriends- #argëtim, #fab, #Rfriends

Ju lutemi vini re, kukullat shiten veçmas

Specifications

Manufacturer

Addo Play

Manufacturer Number

314-13152-B

Our Product Number

549625

Age

3 – 5, 5 – 8, 8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.