#Rfriends No Prob-Llama Top & Skirt – Pink

7.99 12.00

Ka stok

SKU: 549599 Kategori: , , , Etiketë:

Stiloni me buzëqeshje kur luani me #Rfriends. Vishni kukullat tuaja 46cm #Rfriends me të gjitha trendet më të fundit dhe veshje shumëngjyrëshe për çdo rast.

Mbaje kukullën tënde #Rfriends të përditësuar me trendet e fundit të modës në këtë set argëtues rozë No Prob-Llama Outfit. Bluza e shndritshme me mëngë të shkurtra ka një figurë Llama dhe është e kombinuar me një fund xhins me hark rozë. Pamja kompletohet me këpucë rozë të ndezur me harqe të lezetshme rozë të zbehtë. Set i përsosur për kukullën tuaj për të kaluar një mbrëmje në kinema ose një udhëtim duke luajtur bowling me #Rfriends BFF të saj.

I projektuar për t’iu përshtatur të gjitha kukullave tona 46 cm #Rfriends, seti ka Velcro të butë këpucë që mbathen lehtë – ideale për duart e vogla për ti veshur dhe ri-veshur kukullat e tyre të preferuara #Rfriends. Kombinoni dhe përshtatni aksesorët tuaj #Rfriends për të krijuar stilin tuaj unik #Rfriends.

Le të fillojnë aventurat #Rfriends- #argëtim, #fab, #Rfriends

Ju lutemi vini re, kukullat shiten veçmas

Specifications

Manufacturer Number

314-13135-B

Our Product Number

549599

Age

3 – 5, 5 – 8, 8 – 11