#Rfriends No Prob-Llama Top & Skirt – Teal

7.99 12.00

Ka stok

SKU: 549607 Kategori: , , , Etiketë:

Stiloni me buzëqeshje kur luani me #Rfriends. Vishni kukullat tuaja 46cm #Rfriends me të gjitha trendet më të fundit dhe veshje shumëngjyrëshe për çdo rast.

Mbaje kukullën tënde #Rfriends të përditësuar me trendet e këtij seti argëtues, ngjyrë kafe

No Prob-Llama. Bluza e shndritshme me mëngë të shkurtra ka një figurë argëtuese Llama dhe është e kombinuar me një fund xhins me hark të verdhë. Pamja kompletohet me këpucët blu të ndezura me harqe të bukura të bardha. Set i përsosur për kukullën tuaj për të kaluar një mbrëmje në kinema ose duke luajtur bowling me #Rfriends BFF të saj.

I projektuar për t’iu përshtatur të gjitha kukullave tona 46 cm #Rfriends, seti ka Velcro të butë dhe këpucët të lehta për t’u mbathur – ideale për duart e vogla për t’u veshur dhe ri-veshur kukullat e tyre të preferuara #Rfriends. Kombinoni dhe përshtatni aksesorët tuaj #Rfriends për të krijuar stilin tuaj unik #Rfriends.

Le të fillojnë aventurat #Rfriends- #argëtim, #fab, #Rfriends

Ju lutemi vini re kukullat shiten veçmas

Specifications

Manufacturer Number

314-13167-B

Our Product Number

549607

Age

3 – 5, 5 – 8, 8 – 11