#Rfriends Polka Dot Dress – Navy

12.00

Ka stok

SKU: 549606 Kategori: ,

Stiloni me buzëqeshje kur luani me #Rfriends. Vishni kukullat tuaja 46cm #Rfriends me të gjitha tendencat më të fundit dhe veshje shumëngjyrëshe për çdo rast.

Nisuni për një ditë argëtimi dhe të qeshura me #Rfriends BFF’s tuaj me këtë set të ndritshëm dhe argëtues të fustanit blu me pika Polka. Fustani me ngjyrë të kaltër  dhe të bardhë me pika plotësohet nga këpucët e kaltërta me një hark të bardhë. Seti perfekt për një aventurë fundjave me të gjitha kukullat #Rfriends.

I projektuar për t’iu përshtatur të gjitha kukullave tona 46 cm #Rfriends, seti ka Velcro të butë në fustan dhe këpucë që mbathen lehtë – ideale për duart e vogla për t’i veshur dhe riveshur kukullat e tyre të preferuara #Rfriends. Kombinoni dhe përshtatni aksesorët tuaj #Rfriends për të krijuar stilin tuaj unik #Rfriends.

Le të fillojnë aventurat #Rfriends- #argëtim, #fab, #Rfriends

Ju lutemi vini re, kukullat shiten veçmas

Specifications

Manufacturer

Addo Play

Manufacturer Number

314-13166-B

Our Product Number

549606

Age

3 – 5, 5 – 8, 8 – 11