#Rfriends Polka Dot Dress – Red

12.00

Ka stok

SKU: 549598 Kategori: ,

Stiloni me buzëqeshje kur luani me #Rfriends. Vishni kukullat tuaja 46cm #Rfriends me të gjitha trendet më të fundit dhe veshje shumëngjyrëshe për çdo rast.

Nisuni për një ditë argëtimi dhe të qeshura me #Rfriends BFF-të tuaj në këtë set fustani të kuq me pika. Fustani me ngjyrë të kuqe dhe pika të bardha plotësohet nga këpucët e kuqe me një hark të bardhë. Seti perfekt për një aventurë fundjave me të gjitha kukullat #Rfriends.

I projektuar për t’iu përshtatur të gjitha kukullave tona 46 cm #Rfriends, seti ka Velcro të butë dhe këpucë që mbathen lehtë – ideale për duart e vogla për t’i veshur dhe riveshur kukullat e tyre të preferuara #Rfriends. Kombinoni dhe përshtatni aksesorët tuaj #Rfriends për të krijuar stilin tuaj unik #Rfriends.

Le të fillojnë aventurat #Rfriends- #argëtim, #fab, #Rfriends

Ju lutemi vini re, kukullat shiten veçmas

Specifications

Manufacturer Number

314-13128-B

Our Product Number

549598

Age

3 – 5, 5 – 8, 8 – 11