#Rfriends Pop Heart T-Shirt & Skirt

12.00

S’ka stok

SKU: 549601 Kategori: ,

Stiloni me buzëqeshje kur luani me #Rfriends. Vishni kukullat tuaja 46cm #Rfriends me të gjitha trendet më të fundit dhe veshje shumëngjyrëshe për çdo rast.

Bëhuni gati për t’u dalluar nga turma në këtë set bluzash dhe fundesh Pop Heart. Zemrat e ndezura pop në bluzën me mëngë të gjata në të verdhë, blu dhe rozë plotësojnë fundin e xhinseve me printe zemre që kombinohen. Seti kompletohet me këpucë të bardha që mbathen lehtë. Veshja perfekte për një ditë me #Rfriends tuaj BFF.

I projektuar për t’iu përshtatur të gjitha kukullave tona 46 cm #Rfriends, seti ka Velcro të butë i shkëlqyeshëm për duart e vogla për t’i veshur dhe riveshur kukullat e tyre të preferuara #Rfriends. Kombinoni dhe përshtatni aksesorët tuaj #Rfriends për të krijuar stilin tuaj unik #Rfriends.

Le të fillojnë aventurat #Rfriends- #argëtim, #fab, #Rfriends

Ju lutemi vini re, kukullat shiten veçmas

Specifications

Manufacturer

Addo Play

Manufacturer Number

314-13139-B

Our Product Number

549601

Age

3 – 5, 5 – 8, 8 – 11