#Rfriends Sports Wear Gear

12.00

Ka stok

SKU: 549608 Kategori: ,

Stiloni me buzëqeshje kur luani me #Rfriends. Vishni kukullat tuaja 46cm #Rfriends me të gjitha tendencat më të fundit dhe veshje shumëngjyrëshe për çdo rast.

Ky set argëtues dhe i ndritshëm i veshjeve sportive është i përsosur që kukulla juaj të vishet me BFF-të e saj #Rfriends në palestër, në një mësim kërcimi në rrugë ose në një mbrëmje bowling. Me një kapuç blu të ndezur të lirshëm me sloganin e R Friends “#fun, #fab, #Rfriends”, pantollona rozë të ndezur dhe bluza, ky set është kompleti perfekt për çdo kukull aktive #Rfriends.

I projektuar për t’iu përshtatur të gjitha kukullave tona 46 cm #Rfriends, seti ka një brez elastik në bel dhe të lehtë për t’u përshtatur – i shkëlqyeshëm për duart e vogla për t’u veshur dhe ri-veshur kukullat e tyre të preferuara #Rfriends. Kombinoni dhe përshtatni aksesorët tuaj #Rfriends për të krijuar stilin tuaj unik #Rfriends.

Le të fillojnë aventurat #Rfriends- #argëtim, #fab, #Rfriends

Ju lutemi vini re kukullat shiten veçmas

Specifications

Manufacturer

Addo Play

Manufacturer Number

314-13168-B

Our Product Number

549608

Age

3 – 5, 5 – 8, 8 – 11