#Rfriends Sweet Dreams Wooden Bed

39.99

Ka stok

SKU: 549596 Kategori: ,

Mobilimi i përsosur për dhomën e gjumit #Rfriends, ky shtrat i bukur prej druri Sweet Dreams është një shtesë e shkëlqyer për çdo dhomë gjumi kukullash #Rfriends. Forma klasike e shtratit prej druri të bardhë është modernizuar me një prerje të lezetshme ylli në kokën e shtratit dhe një mbulesë jorgani të dyanshëm dhe jastëk (mbulesa ngjyrë vjollce me pika dhe ana tjetë me zemra) do të thotë se #Rfriends BFF juaj mund të ndryshojë pamjen e dhomës së gjumit për t’iu përshtatur stilit të saj.

I projektuar për t’iu përshtatur të gjitha kukullave tona #Rfriends 46cm, ky shtrat prej druri i lehtë për t’u montuar është i mrekullueshëm për të krijuar aventura mahnitëse me kukullat tuaja #Rfriends dhe ka përmasa afërsisht 25cm (H) x 50 (W) x 27cm (D). Kombinoni dhe përshtatni kukullat, veshjet dhe mobiljet tuaja #Rfriends për të krijuar stilin tuaj unik #Rfriends.

E përshtatshme për moshat 3+ vjeç

Le të fillojnë aventurat #Rfriends- #argëtim, #fab, #Rfriends

Specifications

Manufacturer

Addo Play

Manufacturer Number

314-13163-B

Our Product Number

549596

Age

3 – 5, 5 – 8, 8 – 11