#Rfriends Sweet Dreams Wooden Wardrobe

39.99 49.99

Ka stok

SKU: 549597 Kategori: , , , Etiketë:

Dollapi i përsosur për shfaqjet tuaja të modës #Rfriends, kjo gardërobë druri e bukur Sweet Dreams është një shtesë e shkëlqyer për çdo dhomë gjumi kukullash #Rfriends. Garderoba prej druri ngjyrë vjollce është moderne dhe elegante me një prerje të lezetshme ylli në çdo derë, model ylli në pjesën e sipërme dhe bazën dhe një shufër prej druri të lehtë qëkukulla juaj #Rfriends të varë rrobat e saj. Ruani këpucët dhe aksesorët e tyre në pjesën e poshtme të garderobës dhe varni kompletet e tyre të preferuara të veshjeve në 3 varëse rrobash prej druri që përfshihen. Çdo mëngjes kukulla juaj #Rfriends mund të zgjedhë se çfarë do të veshë sot.

E krijuar për t’iu përshtatur të gjitha kukullave tona #Rfriends 46cm, kjo gardërobë druri e lehtë për t’u montuar është e mrekullueshme për të krijuar aventura mahnitëse me kukullat tuaja #Rfriends dhe ka përmasa afërsisht 55cm (H) x 34 (W) x 23cm (D). Kombinoni dhe përshtatni kukullat, veshjet dhe mobiljet tuaja #Rfriends për të krijuar stilin tuaj unik #Rfriends.

E përshtatshme për moshat 3+ vjeç

Le të fillojnë aventurat #Rfriends- #argëtim, #fab, #Rfriends

Specifications

Manufacturer

Addo Play

Manufacturer Number

314-13164-B

Our Product Number

549597

Age

3 – 5, 5 – 8, 8 – 11