#Rfriends Tropical T-Shirt & Jeans – Melon

7.99 12.00

Ka stok

SKU: 549605 Kategori: , , , Etiketë:

Stiloni me buzëqeshje kur luani me #Rfriends. Vishni kukullat tuaja 46cm #Rfriends me të gjitha trendet më të fundit dhe veshje shumëngjyrëshe për çdo rast.

Bëhuni gati për çdo aventurë kur vishni kukullat tuaja #Rfriends me këtë komplet bluzash dhe xhinsesh me pjepër tropikal të shndritshëm dhe të këndshëm. Ky komplet në modë vjen i kompletuar me një bluzë të kombinuar me xhinse të errëta dhe këpucë rozë të ndezur – ky set që me siguri do të mahnitë #Rfriends BFF-të tuaj. E përkryer për një ditë në park, patinazh me rrota ose ndonjë aktivitet argëtues me miqtë tuaj, kukulla juaj mund të jetë elegante dhe e rehatshme kur jeni aktive.

Projektuar për t’iu përshtatur të gjitha kukullave tona 46 cm #Rfriends, I shkëlqyeshëm për duart e vogla për ti veshur dhe riveshur kukullat e preferuara #Rfriends. Kombinoni dhe përshtatni aksesorët tuaj #Rfriends për të krijuar stilin tuaj unik #Rfriends.

Le të fillojnë aventurat #Rfriends- #argëtim, #fab, #Rfriends

Ju lutemi vini re, kukullat shiten veçmas

Specifications

Manufacturer Number

314-13121-B

Our Product Number

549605

Age

3 – 5, 5 – 8, 8 – 11