Real Littles: Mini Sneaker Pack 1pk (Styles Vary)

6.00 8.00

SKU: 552597 Kategori: Etiketë:

Atlete Real Littles janë këpucët më të mrekullueshme të bëra Micro brenda kutive të atleteve! Kaq e vogël, aq e lezetshme! Gjeni 25 stile të ndryshme nga Platforma, Slip on, Basketball, High Top dhe më shumë! Kërkoni për atlete të zakonshme, të rralla dhe ultra të rralla, duke përfshirë atlete për ndryshimin e ngjyrave! Ndoshta do të zhveshni nga kutia Atletet Light-Up me botim të kufizuar!

përfshin
1 x palë atlete mikro
1 x Zinxhirë etiketë varëse
1 x Udhëzues për koleksionistët

Specifications

Age

6 – 10 Years

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.