Roblox Brookhaven: Bank Outlaw and Order Playset

69.99

SKU: 559259 Kategori: , ,

Aty ku ka para, ka edhe krim—dhe kjo është diçka që mund të bësh dhe me këtë Roblox Brookhaven: Bank Outlaw dhe Order Playset tani mund të jesh pjesë e aventurës.

Këta policë dhe grabitës nga Brookhaven i Wolfpaq janë gati të përballen me sfidën e zbatimit të ligjit ose të largimit prej tij. Ju përcaktoni rezultatin e një dite tjetër emocionuese në qytet!

Karakteristikat e produktit:

  • 4 Figura dhe kodin ekskluziv i artikullit virtual
  • Rijetoni aventurat tuaja të preferuara të Roblox ose krijoni tuajat me këtë set unik lojërash, me karaktere ikonë dhe shumë aksesorë
  • Kombinoni dhe përputhni pjesët për të ndërtuar karakterin tuaj unik Roblox
  • Vendosni figurat tuaja me aksesorët e përfshirë
  • Çdo set vjen me një kod për të zhbllokuar një artikull virtual ekskluziv në Roblox
  • Mblidhni të gjitha figurat tuaja të preferuara Roblox sot!
  • E pershtatshme per moshat 3+ vjec

Specifications

Manufacturer

JAZWARES

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

ROB0689

Age

11 +, 3 – 5, 5 – 8, 8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.