Roblox Celebrity Game Pack – Brookhaven: Golf Cart

29.99

SKU: 556681 Kategori: , , ,

Merrni personazhet tuaj të preferuar të Roblox për një shetitje! Ky set përfshin dy figura, një kod ekskluziv të artikullit virtual, si dhe pjesë dhe aksesorë të këmbyeshëm që mund të kombinohen-dhe-përputhen me personazhe të tjerë nga koleksioni juaj.

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin: karrocën e golfit, 2 figura Roblox dhe 2 aksesorë
  • Shikoni pjesën tjetër të koleksionit Roblox në The Entertainer
  • E pershtatshme per moshat 3+ vjec

 

Specifications

Manufacturer

JAZWARES

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

ROG0239

Age

3 – 5, 5 – 8, 8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.