Roblox Environmental Set – Welcome to Bloxburg: Camping Crew Playset

59.99

S’ka stok

SKU: 559262 Kategori: , ,

Eksploroni natyrën e mrekullueshme me miqtë tuaj më të mirë nga Coeptus me këtë set lojërash të Roblox Environmental Camping Crew!

Është koha për të fikur të gjitha pajisjet tuaja teknologjike dhe për t’u përballur me pemët dhe shtigjet. Me të gjitha pajisjet tuaja, dhe më e rëndësishmja, gjërat që presin të bëhen, do të jeni të pajisur mirë për shumë aventura!

Karakteristikat e produktit:

  • 6 Figura dhe kodi ekskluziv i artikullit virtual
  • Rijetoni aventurat tuaja të preferuara të Roblox ose krijoni tuajat me këtë set unik lojërash, që përmban gjashtë personazhe ikonë dhe shumë aksesorë
  • Kombinoni dhe përputhni pjesët për të ndërtuar karakterin tuaj unik Roblox
  • Vendosni figurat tuaja me aksesorët e përfshirë
  • Çdo paketë vjen me një kod për të zhbllokuar një artikull virtual ekskluziv në Roblox
  • E pershtatshme per moshat 3+ vjec

Specifications

Manufacturer

JAZWARES

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

ROB0688

Age

11 +, 3 – 5, 5 – 8, 8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.