Roblox Jailbreak: Drone Vehicle Playset

34.99

Ndjekja e pafund midis kriminelëve dhe policisë rritet në lartësi të reja në Jailbreak të Badimo me këtë set lojërash të automjeteve Roblox: Drone Vehicle!

Pavarësisht nëse jeni në arrati nga ligji, ose jeni i nxehtë në gjurmët e një grabitësi bankash të arratisur, droni ofron shpejtësinë dhe manovrimin maksimal nga ajri.

Karakteristikat e produktit:

  • 2 Figura
  • 1 Listë kontrolluese e koleksionistit të aksesorëve të automjetit
  • Kodi ekskluziv i artikullit virtual
  • Dilni me këtë set automjetesh emocionuese, me dy karaktere unike, një automjet dhe aksesorë
  • Kombinoni dhe përputhni pjesët për të ndërtuar karakterin tuaj unik Roblox
  • Vendosni figurat tuaja me aksesorët e përfshirë
  • Çdo set vjen me një kod për të zhbllokuar një artikull virtual ekskluziv në Roblox
  • E pershtatshme per moshat 3+ vjec

Specifications

Manufacturer

JAZWARES

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

ROB0600

Age

11 +, 3 – 5, 5 – 8, 8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.