Robo Alive Dino Fossil Find Egg by ZURU

22.99

SKU: 556098 Kategori: , ,

Bashkohuni në aventurën me Robo Alive Dino Fossil Find.

Gërmoni nëpër shkëmb, rërë dhe zhul duke përdorur mjetin e gërmimit për të gjetur 1 nga 4 fosilet e dinosaurëve, a keni zbuluar T-Rex-in e frikshëm, Triceratops të tmerrshëm, Ankylosaurus të mrekullueshëm apo Stegosaurët e mrekullueshëm?

Mblidhni fosilet për të sjellë në jetë skeletin tuaj të dinosaurëve, me sy të ndezur dhe zhurmë realiste të dinosaurëve, këto fosile Dino nuk janë si të tjerat që keni parë më parë.

Cilin dinosaur prehistorik do të gjeni?

Karakteristikat e produktit:

  • Gërmoni nëpër shkëmbinj, rërë dhe zhul duke përdorur mjetin e gërmimit për të gjetur të gjithë copën Dino Fossil
  • Mblidhni fosilet për të sjellë në jetë skeletin tuaj të dinos
  • Tërhiqni bishtin e dinosaurëve për të parë që sytë e tij të ndriçojnë dhe të lëshojë një ulërimë të frikshme dino.
  • Katër dinosaurët e frikshëm për të mbledhur T-Rex, Triceratops, Ankylosaurus dhe Stegosaurs?
  • E pershtatshme per moshat 3+ vjeç

Specifications

Manufacturer

ZURU

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

7156

Our Product Number

529550

Age

3 – 5, 5 – 8, 8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.