Robo Alive Giant Tarantula by ZURU

29.99

Robo Alive Giant Tarantula është merimanga E MADHE që të jep shumë frikë. Kujdes. Është Robo Alive Giant Tarantula…

Kjo marimangë rrënqethëse përdor teknologjinë e lëvizjes inteligjente për të imituar një merimangë të vërtetë që zvarritet. Fshihni Tarantulën gjigante nën tryezën e ushqimit për të frikësuar familjen ose futeni fshehurazi në çantën e shpinës së vëllait ose motrës.

Rritni faktorin e frikës me slime ultra-drithërues të rrjetës së merimangës. Tarantula gjigante është një madhësi ultra-realiste që kërcet dhëmbët.

Karakteristikat e produktit:

Kjo merimangë e frikshme ka një gjatësi prej 38,5 cm. Merreni nëse guxoni!
Teknologjia e lëvizjes inteligjente Robo Alive i jep Tarantules një realizëm kërcitës të dhëmbëve!
Nuk do t’u besoni syve tuaj në pamjen realiste të Tarantula Robo Alive Giant. Këmbët janë krijuar me kujdes për të dhënë një pamje ultra-reale dhe madhësia gjigante përputhet me tarantulën e maktheve tuaja!
E pershtatshme per moshat 3+ vjeç

Specifications

Manufacturer

ZURU

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

7170

Our Product Number

556443

Age

11 +, 3 – 5, 5 – 8, 8 – 11, Big Kids

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.