Robo Alive King Python by ZURU

34.99

S’ka stok

SKU: 556442 Kategori:

Çfarë është më e frikshme se një piton? Një mbret gjigant Python! Kujdes. Është pitoni Robo Alive King. Ky zvarranik realist përdor teknologji inovative robotike për t’u rrëshqitur me lëvizje ultra-reale.

Fshihni King Python nën tryezën e ngrënies për të frikësuar familjarët ose futeni fshehurazi në çantën e shpinës së një vëllai ose motre për ti frikësuar në ditën e shkollës. Për t’i kapur në befasi, fshihni Mbretin Python nën jastëk për t’i dërguar ata të flenë me një britmë.

Mbreti Python është një bishë ultra-realiste me përmasa 80 cm nga gjuha në bisht. Frika e natës sapo u bë shumë më e frikshme me Robo Alive King Python.

Karakteristikat e produktit:

  • Merreni nëse guxoni! Me përmasa 80 cm nga gjuha në bisht!
  • Teknologjia e lëvizjes inteligjente Robo Alive i jep këtij dhëmbëve të këtij King Python një realizëm kërcitës! Shikojeni të rrëshqasë përgjatë dyshemesë drejt presë së tij dhe lutuni që nuk jeni ju!
  • Lëkura e gjarprit është punuar me kujdes për të dhënë një pamje ultra-reale dhe madhësia gjigante përputhet me Python-in e maktheve tuaja!
  • Shikoni Python-in tuaj duke kërkuar në dhomë për gjahun e tij! Ju mund të keni nevojë të vraponi për jetën tuaj!
  • E pershtatshme per moshat 3+ vjec

Specifications

Manufacturer Number

7169

Our Product Number

556442

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Age

3 – 5