Robo Alive Dinosaurs – Grey T-Rex And Green Raptor

34.99

S’ka stok

SKU: 546724 Kategori: ,

Dinozaurët Robo Alive – Grey T-Rex dhe Green Raptor ju lejojnë të udhëtoni pas në kohë në epokën e dinosaurëve.

Dinosaurët e mrekullueshëm Robo Alive janë kaq realistë dhe ky set i mrekullueshëm vjen me një T-Rex sulmues dhe një Raptor të tërbuar për t’iu shtuar aventurave tuaja plot emocione.

Raptor i vogël jeshil ka veprime të jashtëzakonshme kafshimi dhe kërcitjeje dhe vrapon përreth si një grabitqar i vërtetë. A do të jetë në gjendje të kapërcejë T-Rex-in e frikshëm gri? Ky mbret i dinosaurëve ecën njësoj si një T-Rex i vërtetë dhe kafshon dhe gjëmon për një lojë vërtet emocionuese.

Specifications

Manufacturer

ZURU

Manufacturer Number

25296B

Our Product Number

546724

Age

11 +, 3 – 5, 5 – 8, 8 – 11