Rodifix pro i-size authentic black car seat 100-150 cm – maxi-cosi

319.00 399.00

SKU: 695157 Kategori: Etiketë:

Udhëtimi është kënaqësia e zbulimit të vendeve të reja me fëmijën tuaj. Me RodiFix Pro i-Size të gjitha lëvizjet tuaja do të jenë të sigurta dhe pa shqetësime! Sistemi ISOFIX me Top Tether lejon që sedilja të lidhet mirë me makinën për siguri maksimale, ndërsa teknologjitë e avancuara G-CELL 2.0 dhe AirProtect mbrojnë kokën dhe shpatullat në një mënyrë optimale. Teknologjia AirProtect e integruar në mbështetësen e kokës mbron fëmijën nga goditjet anësore, duke reduktuar rrezikun e lëndimeve të kokës me 20%. Komoditeti maksimal për fëmijën kur udhëton garantohet nga teknologjia ClimaFlow e cila ofron gjithmonë temperaturën e duhur dhe nga sedilja e mbështetur e mbështetur.
RodiFix Pro i-Size ofron pozicione të shumta relaksuese të shtrirjes dhe vite rehati për fëmijën tuaj.
I-Size i miratuar dhe falë dizajnit të hapur që e bën atë të rregullueshëm si në lartësi ashtu edhe në gjerësi, fëmija juaj do të jetë gjithmonë i sigurt dhe i rehatshëm ndërsa rritet. Me krahë anësorë tepër të lartë për të maksimizuar mbrojtjen nga goditjet anësore dhe të bëra nga pëlhura 100% të ricikluara EcoCare, tani të gjithë mund të ulen, të pushojnë dhe të shijojnë udhëtimin.
Ai ndjek në mënyrë të përkryer rritjen e fëmijës suaj nga 3,5 në 12 vjeç (100-150 cm).

Uluni dhe relaksohuni: Edhe fëmijët më të rritur duan të pushojnë ose të flenë në makinë, RodiFix Pro ofron 3 pozicione shtrirjeje dhe mbështetëse të mbështetur për të përshtatur të gjitha makinat.

Siguria i-Size: E ndërtuar sipas standardeve më të larta të sigurisë i-Size, duke ofruar siguri dhe rehati për fëmijën tuaj në rritje. Me teknologjinë e patentuar të goditjes anësore G-Cell dhe AirProtect® në mbështetësen e kokës, e cila redukton rrezikun e lëndimeve të kokës deri në 20%.

Pëlhura ClimaFlow dhe Eco Care: rehati optimale falë paneleve, shkumës dhe pëlhurave me frymëmarrje që nxisin qarkullimin e ajrit për të siguruar që fëmija të jetë gjithmonë në temperaturën e duhur. Pëlhura 100% të ricikluara EcoCare.

Jastëkët e sigurisë AirProtect: Mbrojtja e patentuar e Air Protect nga goditjet anësore në mbështetësen e kokës redukton rrezikun e lëndimeve të kokës deri në 20%.

Specifications

Manufacturer

MAXI-COSI

Safety Information

Please remove all packaging attachments, and any other components which are not a part of the toy, before giving this product to a child.

Manufacturer Number

8712930177715

Our Product Number

695157

Age

0 – 12 Months

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.