Royal Enchantimals Royal Ball Castle Playset

39.99

S’ka stok

SKU: 562425 Kategori: ,

Jetoni jetën tuaj të vërtetë prej princeshe në Playset Royal Enchantimals Royal Ball Castle.

Kjo kështjellë është 66 cm e gjatë dhe përfshin Felicity Fox dhe mikun e saj Flick. E veshur me veshjen e saj mbretërore, Felicity Fox është gati të kryejë detyrat e saj mbretërore ndërsa ulet në fronin e saj me shoqen e saj më të mirë pranë. Shijoni një vakt të shijshëm në dhomën e ngrënies dhe më pas ngjitni shkallët deri në dhomat mbretërore ku mund të flini nën llambadar ndërsa Flick ulet në lëkundjen e tij.

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin: Royal Ball Castle, Felicity Fox dhe Flick, mobilje dhe aksesorë
  • Kalaja është mbi 66 cm e lartë
  • Drawbridge ka një derë sekrete me madhësinë perfekte për Flick
  • Kalaja është zbukuruar me dekor magjik zanash
  • E pershtatshme per moshat 4+ vjec

Specifications

Manufacturer

MATTEL TOYS

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

GYJ17

Age

3 – 5, 5 – 8, 8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.