Rubik’s Cage 3 x 3 Cube

15.00

S’ka stok

SKU: 561786 Kategori:

Zgjidh sfidën e Rubik’s Cage 3 x 3 Cube.

Rubik’s Cage është një lojë strategjike, që të kthen mendjen, ku qëllimi është të bësh 3 kubikë të njejtë me radhë për të fituar! Mund të duket e lehtë të bësh 3 me radhë, por Kafazi i Rubikut nuk është aq i thjeshtë sa mund të duket.

Luani me radhë për të vendosur kubikët në Kafaz, ose mund të përdredhni një nga shtresat e Kafazit për të riorganizuar lojën. Ju gjithashtu mund ta ktheni lojën mbrapsht duke e rrokullisur të gjithë kafazin për të kapërcyer kubikët dhe shanset e kundërshtarit tuaj. A keni shpejtësinë, shkathtësinë dhe aftësitë e të menduarit të shpejtë për të zotëruar kubin?

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin: Ribik’s Cage 3 x 3 Cube, 24 kubikë dhe udhëzime
  • Lëshoje, përdredhe, ktheje, fitoje
  • Lojë strategjike 3 me radhë
  • Mendoni jashtë Kubit
  • Veprim I shpejtë dhe sfidues
  • Për 2-4 lojtarë
  • E pershtatshme per moshat 7+ vjec

Specifications

Manufacturer

JOHN ADAMS (TOYBROKERS)

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

JA10701

Age

11 +, 5 – 8, 8 – 11, Big Kids

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.