Rubik’s Mega Gift Set

20.00

SKU: 555617 Kategori: , ,

Zgjidh sfidën setit Mega Rubik.

Përgatituni për orë të tëra zbavitjeje me këtë set dhuratash me kube të përshtatshme për ti lëvizur. Ky set prej 5 pjesësh do të ofrojë orë të tëra argëtimi. Rrotulloni, kapni dhe luani me zinxhirin e çelësave të Rubikut 3 x 1. Rubik’s Squish Cube është perfekt për shtypje e ndrydhje. Shtyni, ndrydhni dhe zgjidhni enigmën e topit të ylberit të Rubikut dhe merrni përsipër një sfidë të re duke e shndërruar Yllin Magjik të Rubikut në një kub! A keni shpejtësinë, shkathtësinë dhe aftësitë e të menduarit të shpejtë për të zotëruar kubin?

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin: Zinxhirin e çelësave të Rubikut, Kubin e Rubikut, Topin e Ylberit të Rubikut dhe Yllin Magjik të Rubikut
  • Kompleti i përsosur i dhuratave të lodrave fidget
  • E pershtatshme per moshat 3+ vjeç

Specifications

Manufacturer

SINGLETON TRADING LTD

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

RBK-SET-2006

Our Product Number

550765

Age

11 +, 3 – 5, 5 – 8, 8 – 11, Big Kids

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.