Rubik’s Revolution Light Cube

20.00

SKU: 556022 Kategori:

Zgjidhni sfidën e Rubik’s Revolution Light Cube.

Rubik’s Revolution kombinon sfidën klasike të zgjidhjes së shqetësimit të trurit dhe argëtimin nga kuba origjinale me një version elektronik të kënaqshëm që shpërblehet me duar të shpejta dhe mendim të shpejtë! Rrotulloni, gjeni, shtypni dritën dhe fitoni lojën.

Ka 6 lojëra multi-sensorike për tu luajtur – Light Speed, Light Speed Price, Multi Player Madness, Rapid Recall, Full Charge dhe Sounds Out. Luaj vetëm ose merr një mik për argëtim me shumë lojtarë. A keni shpejtësinë, gatishmërinë dhe aftësitë e mendimit të shpejtë për të zotëruar kubën?

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin: Rubik’s Revolution Light Cube dhe udhëzimet
  • 6 lojëra multi-sensorike për t’u zotëruar
  • Mendo jashtë Kubit
  • Veprim i shpejtë dhe sfidues kubik
  • Një lojë e shkëlqyer për 1 ose më shumë lojtarë me opcione loje për një lojtar dhe lojtar me shumë lojtarë
  • Kërkesa për bateri: 3 x AAA (përfshirë)
  • Për moshën 6 vjet +

Specifications

Manufacturer

JOHN ADAMS (TOYBROKERS)

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

556022

Age

11 +, 6 +, 8 – 11, Big Kids

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.