Rukus FX Music Mixer

19.99

Lëviz, mikso dhe krijo me RUKUS fx, një paisje muzikore e kontrolluar me lëvizje të dorës.

Me 4 lëvizje të thjeshta: grusht, lëvizje poshtë lartë, rrotullim dhe lëvizje të lehtë, krijuesit mund t’i ripërtërijnë, kombinojnë dhe remiksojnë pjesët muzikore të personalizuara, sigurisht që do t’i çojnë performancat në nivelin tjetër. Rukus FX i lejon përdoruesit të krijojnë miksime origjinale të stilit DJ nga 120 këngë muzikore të ngarkuara paraprakisht. Përdoruesit gjithashtu mund të ngarkojnë dhe miksojnë këngë hit nga artistët e tyre të preferuar muzikorë. Përdorni mikrofonin e integruar për të kapur pjesë shtesë vokale ose efekte zanore dhe përfshijini ato në remikset tuaja virale.

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin: 1 miksues muzike në dorë me altoparlant të integruar, fole kufjesh dhe port USB-C.
  • Zgjidhni muzikën tuaj dhe lëvizni: Krijoni miksime origjinale të stilit DJ nga pjesët muzikore të integruara dhe efektet zanore.
  • Krijoni një miksim duke kombinuar lëvizjet me grusht, lëvizje poshtë lartë, rrotullim dhe lëvizje të lehtë, më pas kombinoni dhe miksoni me pjesët e integruara dhe efektet zanore ose shtoni tuajat.
  • Zgjidhni dhe personalizoni 120 pjesë muzikore të përziera dhe 80 efekte zanore – ose shtoni veçori më të avancuara.
  • Nuk ka nevojë për pajisje tjetër, RUKUSfx funksionon menjëherë.
  • Kërkesat për baterinë: 3 x AAA (përfshirë)
  • E pershtatshme per moshat 6+ vjeç

Specifications

Manufacturer

JUST PLAY

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

46804-000-1A-00

Our Product Number

555177

Age

11 +, 5 – 8, 8 – 11, Big Kids

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.