Rummikub Mundo Game

25.00

S’ka stok

SKU: 541312 Kategori:

Shijoni orë të tëra argëtimi familjar me Rummikub Mundo, lojën e thjeshtë që i bashkon njerëzit.

Bëhu lojtari i parë që bën “Rummikub” duke përdorur të gjitha pllakat tuaja në “vrapime” ose “grup” dhe duke krijuar rezultatin më të lartë.

Tregojini kundërshtarëve tuaj me strategjinë dhe lëvizjet tuaja të zgjuara – vendosni të gjitha pllakat tuaja dhe ju e keni fituar lojën!

Luaj me miqtë ose familjen dhe shiko kush del në krye.

I pershtatshem per moshat 7 vjec e lart.

Specifications

Manufacturer

John Adams

Manufacturer Number

10788

Our Product Number

541312

Age

11 +, 5 – 8, 8 – 11, Big Kids

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.