Ryan’s World Ultimate Dough Set

20.00

Ka stok

SKU: 539940 Kategori: , ,

Shijoni orë të pafundme argëtimi duke krijuar forma të mahnitshme me setin e plastelinës të Ryan’s.

Fëmijëve do t’u pëlqejë të sjellin në jetë krijimet e tyre shumëngjyrëshe dhe inovatore duke përdorur plastelinën, ndërkohë që mund ta përziejnë për të krijuar më shumë ngjyra!

Ryan është një nga yjet më të mëdhenj të YouTube dhe merr mbi 1 milion shikime në muaj në kanalin e tij, i cili është i mbushur me përmbajtje argëtuese që pëlqehet nga të vegjlit dhe të rriturit.

Përmban dhjetë kuti me plastelinë dhe dymbëdhjetë aksesorë për shumë më tepër argëtim gjatë lojës.

I përshtatshëm për fëmijët e moshës 3 vjeç e lart.

Specifications

Manufacturer

Addo Play

Manufacturer Number

320-13105-P

Our Product Number

539940

Age

3 – 5, 5 – 8, 8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.