SANDsational Delightful Desserts

18.00

Vetëm 1 stok

SKU: 552370 Kategori: , ,

Shtrydhni, formësoni dhe skalitni rërën për të krijuar të gjitha ëmbëlsirat tuaja të preferuara dhe shijoni eksplorimin ndijor me ëmbëlsirat e lezetshme SANDsational.

Hapni dyqanin tuaj të ëmbëlsirave dhe argëtohuni duke krijuar ëmbëlsira me rërë dhe akullore. Ky set vjen me 600 g rërë plus 16 kallëpe që i vogli juaj të bëjë dhe të krijojë shumë krijime me rërë. Mbushni tavën e ëmbëlsirës me ngjyra të ndryshme në shtresa të trasha ashtu si një kek i vërtetë, më pas nxirreni nga kallëpi dhe përdorni mjetet për të prerë një copë. Bëni biskota dhe donuts ose dizajnoni shumë modele në akulloren tuaj! Do të preferonit akullore ne kon apo ne tas? Ky set SANDsational është i përsosur për shumë argëtim ndijor dhe do ta inkurajojë fëmijën tuaj të përdorë imagjinatën në mënyra të ndryshme!

Qeset me rërë mund të mbyllen përsëri, dhe seti vjen me një tabaka lojërash për argëtim pa rrëmujë! Më e mira nga të gjitha, rëra nuk thahet kurrë, kështu që ju mund të luani përsëri dhe përsëri!

Çfarë ka në kuti?

  • 2 x 100 g qese me rërë me shkëlqim
  • 4 x 100 g qese me rërë me ngjyra të ndritshme
  • 2x mjete
  • 16x kallëpe
  • 1x tabaka për lojë
  • E përshtatshme për moshat 3+ vjeç

Specifications

Manufacturer

ADDO PLAY LTD

Manufacturer Number

318-22116-BD

Our Product Number

552370

Age

3 – 5, 5 – 8