Ready Steady Dough Super Duper Dough Set

29.99

Ka stok

SKU: 539476 Kategori: , ,

Ready! Steady! Dough! Mësojini të vegjlit tuaj gjithçka rreth numrave, shkronjave të alfabetit dhe shumë më tepër me këtë Set plasteline Nick Jr. Super Duper.

Ideal për të vegjlit që ende po mësojnë për botën rreth tyre, ky set plasteline ofron aktivitete krijuese gjatë lojës që fëmijët do ta pëlqejnë.

Me 728 g plastelinë në ngjyra të ndryshme, vula, vegla dhe aksesorë për krijimin dhe dekorimin, të vegjlit do të kenë gjithçka që u nevojitet argëtim pafund.

Përdorni tabelën e ngjyrave në pjesën e pasme të paketës për t’ju ndihmuar të përzieni çdo ngjyrë që ju nevojitet për të përfunduar kryeveprat tuaja argëtuese.

Çfarë ka në kuti?

  • 10 x 56 g kuti me plastelinë
  • 6 x 28 g plastelinë shtesë
  • 26 x prerëse në formë shkronjash
  • 10 x prerëse në formë numrash
  • 1 x ekstruder brumi
  • 2 x rrëshqitës me formë
  • 1 x mjet prerës
  • 1 x okllai
  • 1 x prerës me rrota rrotulluese

Specifications

Manufacturer Number

318-13131-BN

Our Product Number

539476

Age

3 – 5, 5 – 8, 8 – 11