Scrabble Duplicate Game

15.00 30.00

S’ka stok

SKU: 547425 Kategori: , , Etiketë:

Bëhuni gati për një aventurë plot aksion me lojën Scrabble Duplicate.

Ky është Scrabble siç nuk e keni luajtur kurrë më parë! Qëllimi është ende të krijohet fjala me më së shumti pikë, por secili lojtar merr saktësisht të njëjtat shkronja. Megjithatë, mendo shpejt. Ka një kufi kohor për sa kohë mund të shpenzoni duke menduar për fjalën më të mirë që mundeni.

Kjo lojë është e përshtatshme për deri në 6 lojtarë. Brenda kutisë, do të gjeni një tabelë Scrabble, fletë individuale, pllaka dhe një stilolaps.

E përshtatshme për moshat 10+ vjeç

Specifications

Manufacturer Number

GKF47

Our Product Number

547425

Age

11 +, 8 – 11, Big Kids