Sea Monkeys Magic Castle

9.99 25.00

Vetëm 2 stok

SKU: 551882 Kategori: , Etiketë:

Ngrini dhe rritni krijesa të mahnitshme me këtë Kështjellë Magjike të Majmunëve të Detit.

Ky set fantastik ka gjithçka që u nevojitet fëmijëve për të rritur majmunët e detit! Fëmijët do të duan të shikojnë majmunët e tyre të detit të rriten dhe të lulëzojnë ndërsa kujdesen për ta. Plus, akuariumi Magic Castle e bën përvojën edhe më emocionuese.

Për të filluar, fëmijët mund ta mbushin rezervuarin me ujë dhe të shtojnë pastruesin e përfshirë të ujit. Pas 24 orësh, ata mund të shtojnë vezët dhe të presin që majmunët e tyre të veçantë të detit të rriten. Ky set përfshin ushqim, një lugë ushqimi dhe një pompë uji gjithashtu.

Për moshat 6+ vjeç.

Specifications

Manufacturer

Bandai

Manufacturer Number

DI23230

Our Product Number

551882

Age

11 +, 5 – 8, 8 – 11