Seat cover gr 0+ light blue – giordani

14.90 18.99

SKU: 570011 Kategori: Etiketë:

Mbulesa e sediljes me sfungjer që lahet lehtësisht, e përshtatshme për shumicën e sediljeve të grupit 0+

Specifications

Manufacturer

GIORDANI

Safety Information

Please remove all packaging attachments, and any other components which are not a part of the toy, before giving this product to a child.

Manufacturer Number

8054688006535

Our Product Number

570011

Age

0 – 12 Months

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.